0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Общо 0.00
Оптичен кабел Monoprice - Green - 1 метър | OM5, LC/UPC-LC/UPC, мулти-режим дуплекс, (вид като 50 / 125μm) - Entegrade Series

Оптичен кабел Monoprice - Green - 1 метър | OM5, LC/UPC-LC/UPC, мулти-режим дуплекс, (вид като 50 / 125μm) - Entegrade

BGN 11.99
На склад

Сума

Вид на стоката : Битова електроника.Размери на опаковката : 6.5" L X6.4" W X1.0" H. Страна на произход : Китай.Количество в опаковка : 1. Благодарение на своята невосприимчивости до електронните смущения и по-голяма скорост на големи разстояния оптични кабели са се превърнали в предпочитан канал за високоскоростна мрежова връзка.Monoprice с гордост предлага пълната гама от висококачествени един режим и многорежимных duplex кабели с помощта на оптични влакна производство на Corning.Това е мулти-режим кабел OM5, оптимизирани за "Зеления лазер, с сърцевина 50 микрона и диаметър на черупката 125 микрона.Кабел има двоен LC конектор с цветна кодиране на всеки край и е идеална за използване в мрежи 10 Gigabit Ethernet (Gb E).Обвивка на кабела е с ранг на OFNR (оптично влакно, Непроводящее, Стойка) по стандарта UL, което означава, че той отговаря на изискванията за противопожарна безопасност и застраховки и безопасен за използване в стените и между етажите сгради, търговски клас.

Характеристики

Продукти в категория